Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej
Oddział Wielkopolski

Władze oddziału

Lp. Nazwisko i imię Funkcja e-mail Telefon
1 Nalaskowska-Zielińska Magdalena Prezes m.nalaskowska@onet.pl 881 037 907
2 Paluszczak Jarosław Wiceprezes jpaluszczak@interia.eu 605 235 614
3 Piątek Edyta Członek Zarządu oddzial@poznan.ptppd.pl 793 404 024

Członkowie oddziału

Lp. Nazwisko i imię Miasto Adres e-mail Numer telefonu
1 Adamczak Aleksandra Poznań aleksandraadamczak5@gmail.com 602 618 085
2 Andrzejewska-Ratajczak Marta Poznań marta.andrzejewska.marta@gmail.com 694 895 817
3 Antos Aleksandra Kórnik apietrus@wp.pl 607 181 001
4 Augustyniak Paulina
5 Banaszak Paulina Poznań
6 Bętkowski Jakub Poznań jakub.betkowski@gmail.com 607 890 442
7 Białas Mateusz Poznań mts.bialas@gmail.com 665 699 777
8 Bobowska Irmina Poznań 600 993 987
9 Bodnar-Czapiewska Anna Poznań anna.j.bodnar@gmail.com 604 167 932
10 Buchwald Maciej Poznań maciejbuchwald@icloud.com 510 875 238
11 Busiel Anna Poznań busielanna@gmail.com
12 Chodecka Aleksandra Poznań 604 548 582
13 Ciodyk Lucyna Poznań, Zbąszyń lucynra@o2.pl 605 293 745
14 Czarnik Anita Poznań
15 Dusza-Wojciechowska Joanna Poznań dusza.woj@gmail.com
16 Fryc Kamila Poznań 796 030 230
17 Grabińska Marta Poznań
18 Grobecka Marlena Gorzkie Pole zelo.bono@gmail.com 690 639 783
19 Grobelna Agata Poznań Agata.grobelna@madra.net.pl 604 599 546
20 Gruszczyńska Ewelina Wiry 691 665 443
21 Grygiel-Łętowska Anna Poznań
22 Grzesiak Agnieszka Poznań agnieszkagrzesiak@o2.pl 696 284 714
23 Gulczynska Agnieszka Poznan a.gulczynska80@gmail.com 509 309 143
24 Halemba Karolina Poznań karolinahalemba@gmail.com
25 Hołowienko Bartosz Poznań
26 Inglot Agnieszka Poznań
27 Izdebska Agnieszka Poznań a.izdebska@gmail.com 602 442 006
28 Jańczak Monika Poznań monika.janczak@amu.edu.pl 503 700 080
29 Jurys Natalia Poznań 607 201 640
30 Kabacińska-Krzyszkowiak Małgorzata Poznań malgorzata.kabacinska@onet.pl
31 Kaczmarska-Pająk Anna 604361479
32 Kaminiak Joanna Poznań kaminiak.psychoterapia@gmail.com 660 706 016
33 Karbowa-Płowens Marta Poznań
34 Kasprzak-Witkowska Marta 603 432 638
35 Katrusiak Agata Poznań agata.katrusiak@gmail.com 603 969 241
36 Kaźmierska Agata Poznań agata.kazmierska@gmail.com 664 266 017
37 Kempka Joanna 609 020 858
38 Kiełczewski Sebastian Przemęt s.kielczewski@wp.pl 607 887 662
39 Kochanowicz Magdalena Poznań
40 Koczorowska Sandra Poznań
41 Końćzewska Alicja Poznań
42 Kopeć Dobrochna
43 Kosińska Ewa Poznań e.kosinska92@gmail.com
44 Kozak Małgorzata Poznań 600 111 607
45 Krzywotulska Magdalena
46 Kujawińska -Krysiak Magdalena Konin mkujawinska@op.pl 603 188 225
47 Kulikowska Maria Poznań maria.kulikowska@madra.net.pl 660 198 447
48 Kwiecień-Guzek Anna
49 Laśkiewicz Julia Poznań 579 933 609
50 Lisiak Katarzyna
51 Michalak-Wachowiak Patrycja Poznań 791 972 530
52 Miszewska Marta Poznań marta.andralojc@gmail.com 516 827 832
53 Miśko Natalia Poznań 695 154 406
54 Modzelewska Edyta Leszno edyta.modzelewska@gmail.com 508 337 052
55 Mroczkowska Dorota Poznan drmrocz@amu.edu.pl 509 306 303
56 Nalaskowska-Zielińska Magdalena Poznań 881 037 907
57 Narkiewicz-Nowak Agnieszka Poznań a.narkiewicz@centrumergo.pl 783 707 337
58 Naruszewicz-Dolczewska Anna Poznań anna.naruszewicz7@gmail.com 799 707 651
59 Nędza Iza
60 Nowicka Marika Poznań nowicka.marika@wp.pl 509 118 458
61 Otulakowski Szymon Poznań 696 616 611
62 Ożegowska Anna Swarzędz/Poznań ania.kfiat@gmail.com 600 357 323
63 Pakuza Agata Pobiedziska agatapakuza@gmail.com
64 Paluszczak Jarosław Poznań jpaluszczak@interia.eu 605 235 614
65 Paschke Maciej Poznań paschke.maciej@gmail.com
66 Pawlak Michalina Poznań michalinapawlak@vp.pl
67 Petrych Agata Poznań
68 Piątek Edyta Poznań gabinet@eytapiatek.pl 793 404 024
69 Pilarska Aleksandra Poznań
70 Polaczyk Martyna
71 Półtorak Sandra Poznań
72 Przybylska-Sieńska Emilia Poznań
73 Przygodzka-Gacek Anna Poznań a.przygodzka@terapiapoznan.pl 608 240 260
74 Przystańska Magdalena Poznań 506 123 766
75 Przystański Piotr Poznań 503 598 069
76 Radojewska Monika Poznań radojewskamonika@gmail.com
77 Robak Arkadiusz Poznań 693 394 280
78 Rogacka Agata Poznań
79 Rynarzewska Anna Poznań abejma@wp.pl 603 454 835
80 Rzeszowski Wojciech Gniezno
81 Skowrońska-Grajek Justyna Kalisz j.skowronska.grajek@gmail.com 502 140 294
82 Skórska Kinga Gniezno smkingasac@wp.pl
83 Smul Magdalena Poznań poczekay@o2.pl 501 396 314
84 Soroko Emilia Poznań esoroko@gmail.com
85 Stachowiak Natalia
86 Szlecht Katarzyna Poznań 669 367 040
87 Taraszewska Anna Konin 605 217 161
88 Tułacz Natalia Poznań
89 Urbaniak-Wichniewicz Bogna Puszczykowo 602 676 088
90 Wawrzyniak Daria Poznań psychoterapia@dariawawrzyniak.com 502 584 195
91 Werbińska Katarzyna Poznań
92 Widomska Agnieszka Piła, Chodzież 509 335 536
93 Wiszniewska Ewelina Poznań ewelina.persona@gmail.com
94 Wiśniewska Izabela Poznań 600 368 136
95 Wiśniewska-Jankowska Anna
96 Właśniak Katarzyna Poznań kasia.wlasniak@gmail.com 601 780 782
97 Włodarkiewicz Monika Poznań
98 Włodarska-Marcinkiewicz Joanna Borówiec 661 459 928
99 Wojciechowska-Bielak Edyta Poznań Wojciechowska.bielak.edyta@gmail.com 660 713 763
100 Wojtaszak Anna Poznań 605 303 029
101 Woźniak Karolina Poznań karwozniakk@gmail.com 693 361 978
102 Woźniak Marta Poznań marta.wozniak@op.pl 664 874 127
103 Wróblewska Karolina karolina.antonina.wroblewska@gmail.com 884 892 290
104 Zajączkowski Adam Poznań gabinet@zajaczkowski-psycholog.pl 575 323 768
105 Zbyszewska -Olejnik Ewelina Palędzie ewelina.zbyszewska@gmail.com 662 087 281
106 Zinczuk-Zielazna Joanna Poznań joannazinczuk@poczta.onet.pl 600 296 546
107 Żołnowska Kinga Poznań kinga.zolnowska@gmail.com