Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej
Oddział Wielkopolski

Władze oddziału

Lp. Nazwisko i imię Funkcja e-mail Telefon
1 Nalaskowska-Zielińska Magdalena Prezes m.nalaskowska@onet.pl 881 037 907
2 Paluszczak Jarosław Wiceprezes jpaluszczak@interia.eu 605 235 614
3 Piątek Edyta Członek Zarządu oddzial@poznan.ptppd.pl 793 404 024

Członkowie oddziału

Lp. Nazwisko i imię Miasto Adres e-mail Numer telefonu
1 Andrzejewska-Ratajczak Marta Poznań marta.andrzejewska.marta@gmail.com 694 895 817
2 Bętkowski Jakub Poznań jakub.betkowski@gmail.com 607 890 442
3 Białas Mateusz Poznań mts.bialas@gmail.com 665 699 777
4 Bobowska Irmina Poznań 600 993 987
5 Bodnar-Czapiewska Anna Poznań anna.j.bodnar@gmail.com 604 167 932
6 Chodecka Aleksandra Poznań achodeckaport@op.pl 604 548 582
7 Czarnik Anita Poznań 784 556 710
8 Dusza-Wojciechowska Joanna Poznań dusza.woj@gmail.com
9 Fryc Kamila Poznań 796 030 230
10 Grobecka Marlena Gorzkie Pole zelo.bono@gmail.com 690 639 783
11 Gruszczyńska Ewelina Wiry 691 665 443
12 Grygiel-Łętowska Anna Poznań
13 Halemba Karolina Poznań karolinahalemba@gmail.com
14 Jańczak Monika Poznań monika.janczak@amu.edu.pl 503 700 080
15 Jurys Natalia Poznań 607 201 640
16 Kaminiak Joanna Poznań kaminiak.psychoterapia@gmail.com 660 706 016
17 Karbowa-Płowens Marta Poznań
18 Katrusiak Agata Poznań agata.katrusiak@gmail.com 603 969 241
19 Kaźmierska Agata Poznań agata.kazmierska@gmail.com 664 266 017
20 Kempka Joanna 609 020 858
21 Kochanowicz Magdalena Poznań
22 Koczorowska Sandra Poznań
23 Kopeć Dobrochna
24 Kosińska Ewa
25 Kulikowska Maria Poznań maria.kulikowska@madra.net.pl 660 198 447
26 Kwiecień-Guzek Anna
27 Michalak-Wachowiak Patrycja Poznań 791 972 530
28 Mroczkowska Dorota Poznań drmrocz@amu.edu.pl 509 306 303
29 Nalaskowska-Zielińska Magdalena Poznań 881 037 907
30 Narkiewicz-Nowak Agnieszka Poznań a.narkiewicz@centrumergo.pl 783 707 337
31 Naruszewicz-Dolczewska Anna Poznań anna.naruszewicz7@gmail.com 799 707 651
32 Nędza Iza
33 Nowicka Marika Poznań nowicka.marika@wp.pl 509 118 458
34 Pakuza Agata Pobiedziska agatapakuza@gmail.com
35 Paluszczak Jarosław Poznań jpaluszczak@interia.eu 605 235 614
36 Paschke Maciej Poznań paschke.maciej@gmail.com
37 Petrych Agata Poznań
38 Piątek Edyta Poznań gabinet@edytapiatek.pl 793 404 024
39 Pilarska Aleksandra Poznań
40 Polaczyk Martyna
41 Przybylska-Sieńska Emilia Poznań
42 Przygodzka-Gacek Anna Poznań a.przygodzka@terapiapoznan.pl 608 240 260
43 Robak Arkadiusz Poznań 693 394 280
44 Rynarzewska Anna Poznań abejma@wp.pl 603 454 835
45 Skowrońska-Grajek Justyna Kalisz j.skowronska.grajek@gmail.com 502 140 294
46 Smul Magdalena Poznań poczekay@o2.pl 501 396 314
47 Szlecht Katarzyna Poznań faferekkatarzyna@gmail.com
48 Wawrzyniak Daria Poznań psychoterapia@dariawawrzyniak.com 502 584 195
49 Wiśniewska Izabela Poznań 600 368 136
50 Właśniak Katarzyna Poznań kasia.wlasniak@gmail.com 601 780 782
51 Włodarkiewicz Monika Poznań
52 Włodarska-Marcinkiewicz Joanna Borówiec 661 459 928
53 Zinczuk-Zielazna Joanna Poznań joannazinczuk@poczta.onet.pl 600 296 546